معرفی همکاران

محمدرضا پویان

مدیرعامل

محمدرضا پویان

آقای دکتر محمدرضا پویان با بیش از ۳۵ سال سابقه کار در زمینه های مخابرات، عمران، ساختمان و مدیریت  در شهرهای تهران، مشهد، بیرجند و سایر شهرهای شرق کشور فعالیت داشته است.

وی در آبان سال ۱۳۹۸ به عنوان مدیرعامل وارد مجموعه پروژه خورشید درخشان هشتم توس شد و همچنان فعالیت خود را دنبال می کند.

زمینه های تخصص:

  • مدیریت پروژه، مهندسی ارزش، مهندسی مجدد، مخابرات گرایش HF، ساختمان و زلزله

داریوش هادیان

آقای مهندس داریوش هادیان با ۲۷ سال سابقه کار در راهبری های ساختمانی، ابنیه صنعتی، پایدارسازی گودهای شهری و کانال انتقال آب از بهمن ماه ۱۴۰۱ با سمت معاونت فنی و اجرایی در شرکت خورشید درخشان هشتم توس مشغول به فعالیت گردید

تحصیلات و سوابق علمی:

  • کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف

داریوش هادیان

معاون فنی و اجرایی

محمدرضا روزبهانه

مدیر ساخت و اجرا

محمدرضا روزبهانه

آقای مهندس روزبهانه با ۲۸ سال سابقه کار در زمینه فعالیت های عمرانی و ساختمانی در شهر مشهد و سایر شهرهای شرق کشور فعالیت داشته است.

وی درسال ۱۳۹۳ به عنوان سرپرست کارگاه پروژه جهان مال وارد مجموعه خورشید درخشان هشتم توس شد و به مدت ۹ سال این مسئولیت را به عهده داشته است.

وی هم اکنون به عنوان مدیر ساخت و اجرا جهان مال فعالیت خود را دنبال می کند.

زمینه های تخصص:

  • مدیریت پروژه ، مدیریت ریسک ، مدیریت و اصلاح عملکرد سیستم، پیاده سازی سازمان اجرایی، مطالعات اقتصادی پروژه، طرح و اجرای سازه های بتنی، طراحی سازه های فلزی،

حسن شیرمنهجی

آقای مهندس حسن شیرمهنجی با بیش از ۲۲ سال سابقه کار در حوزه مدیریتِ مشاورین معماری و شهرسازی در داخل و خارج از کشور در زمینه های طراحی معماری، شهرسازی و تحویل‌گیری و نیز در حوزه اجرا و نظارت (مدیر هماهنگ کننده) فعالیت داشته است.

وی همچنین از سال ۱۳۸۱ تاکنون به تدریس دروس تخصصی رشته معماری (طراحی معماری، معماری اسلامی، مدیریت کارگاهی) در فضاهای دانشگاهی اشتغال داشته است.

ایشان در سال ۱۳۹۷ به عنوان کارشناس فنی حوزه معماری وارد مجموعه پروژه جهان مال شد و پس از آن مسوولیت های معاونت فنی و اجرایی و مدیریت مطالعات و طراحی مهندسی و مسوولیت مشاورین خارجی پروژه جهان مال را برعهده داشته است.

زمینه های تخصص :

  • مدیریت فنی، طراحی معماری، مطالعات و توان‌سنجی کالبدی، معماری ایرانی اسلام

حسن شیرمنهجی

مدیر مطالعات و طراحی مهندسی

حسن ثوابی

مدیر فنی و مهندسی

حسن ثوابی

آقای مهندس حسن ثوابی با حدود ۲۵ سال سابقه کار در پروژه های مختلف صنعتی و ساختمانی در زمینه های مختلف مدیریت و راهبری پروژه، سرپرستی و نظارت کارگاهی، نظارت عالیه، طراحی و مشاوره تاسیسات برقی فعالیت داشته  اند.

وی در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ به عنوان کارشناس مسئول تاسیسات برقی وارد مجموعه پروژه خورشید درخشان هشتم توس شده و به مدت حدود دو سال این مسئولیت را عهده دار بوده است.

وی هم اکنون به عنوان مدیر فنی و مهندسی پروژه جهان مال فعالیت خود را دنبال می کند.

جواد یوسف نژاد

آقای جواد یوسف نژاد با بیش از ۲۲ سال سابقه کار در شرکت ها و سازمانهای آستان قدس رضوی در امور مالی فعالیت داشته است.

وی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ به عنوان رئیس حسابداری وارد مجموعه پروژه خورشید درخشان هشتم توس شده و تاکنون در این مسئولیت فعالیت خود را ادامه می دهد.

زمینه های تخصص:

  • امور حسابداری صنعتی، امور مالی و مدیریت مالی
  •  عضو انجمن حسابداران خبره ایران
  • عضو انجمن حسابداری ایران
  • مدیر و مشاور مالی

جواد یوسف نژاد

رئیس حسابداری

مهدی زهره ئی

رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات

مهدی زهره ئی

آقای مهندس مهدی زهره‌ ئی با حدود ۱۴ سال سابقه کار فنی و تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در شهر مشهد توانسته است با تکیه بر تحصیلات و مدارک عالی آکادمیک در حوزه IT و تجربیات فنی خود، در زمینه طراحی، پیاده سازی و نگهداری سیستم های ICT، کارآمدی و عملکرد سازمانی مجموعه های تحت مسئولیت خود را ارتقا دهد.

وی با سابقه کار در شهرداری مشهد و پروژه مشهدمال، در تابستان سال ۱۳۹۳ وارد مجموعه پروژه جهان مال شد و  مدت ۹ سال است در زمینه های مختلف IT شرکت و پروژه به عنوان رئیس واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت خود را دنبال می کند.

زمینه های تخصص:

Commercial Programming, Database, MCSA, Virtualization, CCNP, Exchange, Security Systems, Disaster Recovery, SAN, Surveillance Cameras, Linux, Monitoring, …